رد کردن لینک ها

باشگاه نادرشیمی در چهار رشته ی ورزشی در لیگ های کشوری

محسن نادری در مصاحبه با قم نیوز تصریح کرد: در سال جاری تمرکز باشگاه روی بسکتبال بانوان در لیگ برتر بود که از بین ۲۴ تیم رتبه ششم را کسب کردیم و سال آینده نیز در همین سطح به فعالیت خود ادامه خواهیم داد

وی بیان داشت: در سال آینده در رشته والیبال و بدمینتون در لیگ برتر و در رشته فوتسال در لیگ دسته یک کشوری سرمایه گذاری و از بازیکنان و کادر فنی بومی استفاده خواهیم کرد.

 

نادرشیمی قم نایب قهرمان لیگ بسکتبال بانوان کشور شد

تیم بسکتبال بانوان نادرشیمی قم در فصل 94-95 توانست در لیگ بسکتبال بانوان کشور به مقام نایب قهرمانی برسد.

این تیم که در سال گذشته نیز در این مسابقات حضور داشت توانست با بهره گیری از تجربه ی سال پیش خود و بهرمندی از بازیکنان جوان و بومی و خوش آتیه ی خود و کادر مجرب و با تجربه به این مقام دست پیدا کند

 

نادرشیمی قم در سوپر لیگ بسکتبال بانوان کشور

تیم بسکتبال بانوان نادرشیمی قم در فصل 96 در سوپر لیگ کشوری حضور پیدا کرد که یکی از مدعیان این سری از مسابقات بود .

این تیم نمایش خوبی به اجرا گذاشت و با بازیکنان بومی و غیر بومی جوان توانست نتایج قابل قبولی را بگیرد.

امید است با حمایت باشگاه نادرشیمی این تیم خوش آتیه در مسابقات سال آینده نتایج بهتری را گرفته و در جمع مدعیان قرار بگیرد.

 

حضور شرکت نادر شیمی در اولین نمایشگاه صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی

شرکت نادرشیمی که با تولید مواد اولیه بسیاری از کارخانه ها از جمله انواع استئارات ها و سولفات ها توانسته گام بلندی در خود کفایی و کاهش واردات بردارد در اولین نمایشگاه صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی شرکت نمود .

این نمایشگا از تاریخ 24 بهمن 96لغایت 27 بهمن ماه در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد.

 

بازدید هیئت اتاق بازرگانی عراق و مسئولین برگزار کننده از قرفه نادرشیمی

در روز دوم برگزاری نمایشگاه هیئت اتاق بازرگانی عراق به بازدید از قرفه نادرشیمی پرداختند و با تولیدات شرکت نادرشیمی آشنا شدند.

همچنین محسن نادری مدیرعامل شرکت نادرشیمی با این هئیت به مذاکره پرداخت و گام های خوبی در جهت صادرات محصولات این شرکت به کشور عراق برداشته شد.

حضور شرکت نادرشیمی در اولین نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط کل کشور

شرکت نادر شیمی با توجه به افزایش تولیدات خود و با بالابردن کیفیت مواد تولیدی در اولین نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط کل کشور که در مصلای تهران برگزار شد شرکت نمود .

این نمایشگاه از تاریخ 21مرداد 97 لغایت 25 مرداد در مصلای تهران برگزار شد.

 

بازدید استاندار قم و وزیر صنعت معدن تجارت از قرفه ی نادرشیمی

در روز سوم این نمایشگاه جناب آقای صادقی استاندار قم از قرفه ی نادرشیمی بازدید به عمل آوردند و با محسن نادری مدیرعامل شرکت نادرشیمی درباره ی مشکلات تولید و راه حل های آن به گفت و گو پرداختند .

همچنین در روز آخر نمایشگاه جناب دکتر شریعتمداری وزیر صنعت معدن تجارت از قرفه ی نادرشیمی بازدید به عمل رساندند و در راستای افزایش تولید و رفع مشکلات تولید با مدیرعامل شرکت به بحث و گفت و گو پرداختند .

 

افزایش ظرفیت تولید استئارات

شرکت نادرشیمی در راستای افزایش تولید استئارات اقدام به اضافه کردن مجموعه ی دیگری به مجموعه ی خود کرده که توانسته است تولیدات استئارات خود را 80درصد افزایش دهد.

از جمله تولیدات استئارات میتوان به استئارات سدیم ،استئارات روی، استئارات کلسیم و استئارات پتاسیم نیز اشاره کرد.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه